KURUMSAL & DANIŞMANLIK

Anahtar Teslim Kafe Kurulumu

PROJELENDİRME

Gün geçtikçe büyüyen kahve sektörüne siz de kendi markanızla dahil olmak istiyorsanız, mimari projelendirme aşamasından eğitime kadar anahtar teslim kafe kurulumu için bizimle hemen iletişime geçin, alanında uzman ekibimizle sizleri hemen buluşturalım.

COFFEEBOU - COFFEE & CHOCOLATE ATELIER

Hayatın, doğanın ve kahvenin tadına, keyfine vararak hizmet vermeyi tercih eden, kaliteli ve ödüllü kahve çekirdeklerini bir arada bulabileceğiniz “Butik Kahve & Çikolata Atölyesi” niteliğinde kurulmuş Kahve ve Çikolata Mağazasıyız. Nitelikli kahve çekirdeklerini yeni nesil demleme teknikleriyle deneyimlemeyi seven kahve ve çikolata sever kocaman bir aile olarak Coffeebou.com ile bu deneyimi yaşamak isteyen herkesle buluşturmayı hedefliyor ve bundan keyif alıyoruz.

Her geçen gün ürün portföyümüzü daha da genişleterek ürün gamımıza onlarca yöreye ait nitelikli kahve çekirdeklerini dahil ediyor, damak tadı zengin çok geniş bir kahve sever kitlesine hitap ediyoruz. Amacımız, yeni nesil kahve kültürünü evinde ve ofisinde deneyimlemek isteyen kahve severlerle her zaman en kaliteli çekirdekleri buluşturmak ve bu kültüre katkıda bulunmak.

Gerçek Kahve Deneyimi

Dünyanın dört bir yanındaki en ünlü ve nitelikli kahve çiftliklerinden tam vaktinde hasat edilen ve iklimlendirme koşullarına dikkat edilerek ve tazeliği korunarak saklanan kahve çekirdeklerimiz büyük lezzet potansiyeline ve 80 puanın üzerinde tadım notuna sahiptir. Güney ve Orta Amerika, Asya Pasifik ve Afrika’nın verimli topraklarında üretilen onlarca yöreye ait kahve çekirdekleriyle lezzet dolu bir keşfe hazır mısınız?

Sizleri, evinizin / ofisinizin konforunda eşsiz aroma, asidite, kıvam ve tat konusunda kahve severlerden ve uzmanlardan tam puan alan bu zengin lezzeti keyifle yudumlamanız için sizleri de Coffeebou.com’da alışveriş keyfini yaşamaya davet ediyoruz.

Kahve Siparişleriniz Nasıl Hazırlanıyor?

Dünya’nın “Kahve Kemeri” şeklinde adlandırılan bölgelerdeki kahve tarımına uygun en kaliteli çiftliklerinden, kahve çekirdeklerini titizlikle seçiyoruz. Seçilen bu kahve çekirdeklerini, maksimum seviyede aromatik tatların alınabilmesine olanak sağlayacak şekilde karakteristik yapılarına uygun reçetelerle ustaca kavuruyoruz.

Kahve çekirdekleri, Ankara’da bulunan fabrikamızda sizler için ekibimizdeki, uzun yıllar boyunca kahve sektöründe hizmet veren sektörünün deneyimli kahve kavurucuları tarafından her zaman taze kavrulmuş kahvenin keyfini yaşamanız için haftalık periyodlarla kavruluyor.

Siparişiniz esnasında talebinize göre isterseniz çekirdek olarak isterseniz kullandığınız demleme ekipmanınıza uygun aralıkta öğütülüyor, gıdaya uygun valfli kahve paketlerine konuluyor. Kargoda yaşanabilecek olumsuzluklar göz önünde bulundurularak özenle dış paketlemesi yapılıyor ve adresinize sevk ediliyor.

Kahvelerimizin En İyi Eşlikçisi Çikolatalarımız

Tamamıyla el üretimi olan çikolatalarımız dünyaca ünlü Belçika Çikolata markası Callebaut ürünleri kullanılarak hazırlanmaktadır. Birinci kalite kuruyemiş ve kuru meyvelerle ekstra lezzetlendirilen  ve Beyoğlu Çikolatası tarzında hazırlanan kırmalık tablet çikolatalarımız, kahve keyfinizi katlamak üzere ürün gamımıza dahil oldular.

Çikolatalarımızın hazırlık aşamasında kullanılan Callebaut ürünleri Helal ve Koscher Sertifikalı’dır.